Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Dua Lipa, me një veshje portokalli ekspozon të pasmet

dualipa2

Ajo është një nga këngëtaret shqiptare me famë botërore, por që është shumë aktive edhe në rrjetet sociale.

Bëhet fjalë për Dua Lipën e cila së fundi ka publikuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram”, ku shfaqet e shtirë dhe tregon të pasmet e saj.
dualipa2
Veshur me një komplet ngjyrë portokalli, Dua duket e mrekullueshme.
k-6-2