Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Dua Lipa, një foto hot për fansat në Instagram

Dua Lipa nuk heziton të tregojë format e saj. Së fundmi këngëtarja shqiptare me famë botërore ka postuar në rrjetin social Instagram një foto ku shfaqet me bikini përpara pasqyrës shoqëruar me komentin ‘Raining in London and im dreaming of swimming pools’.
(da.xha/BalkanWeb)


Komente ( 1 )

  • VK

    VK…Krenaria e kombit…VK
    Jemi ber popull VK…motra vishet si K*** vllai se qeth hic. Gruaja vishet me cica jasht burrat behen tap. Nenat jane bere MODERNE dhe baballaret thojne le te bejne prova teknike.

    Shkurt muhabeti krenaria kombit ka mbet kurvlleku se mend per te shit ska njeri.

KOMENTO

*E-mail nuk do te publikohet.
Komenti juaj do publikohet brënda 3 orëve , nëse përdorni fjalor ofendues , komenti nuk do të publikohet nga moderatori .