Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |
Lajme
Grupet
Rezultatet
Kalendari
RUSI 2018
5 - 2

Belgjikë - Tunizi

RUSI 2018
17:00

Republika e Kores - Meksikë

RUSI 2018
20:00

Gjermani - Suedi


Dukesha Kate me tatuazh?! Shihni çfarë ka në dorën e saj (Foto)

BRITANI E MADHE – Kate Middleton dhe princin William ndodhen në një vizitë zyrtare në Sunderland, duke inspektuar punimet e urës së re të Northern Spire.
Dukesha e Kembrixhit pati rastin të vizitojë “Fire Station Arts Centre”, qendër multimulturore, ku ka pritur dhe përqafuar shumë fëmijë shkruan Daily Mail.
Dhe gjatë takimit, një 18-vjeçareje i kërkoi që t’i vizatojë në dorë një tatuazh të veçantë, një lule.
(BalkanWeb)