Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |
FLASH
BOTËRORI RUSI 2018 LAJME KALENDARI REZULTATE

E çuditshme në Turqi, pasagjerja than mbathjet me kondicionerin e avionit (Video)

4960661F00000578-5408829-image-m-60_1519047378756

TURQI – Një episod i çuditshëm dhe qesharak është regjistruar gjatë një udhëtimi me avion nga qyteti turistik turk i Antalias drejt kryeqytetit rus Moskë.
4960661B00000578-5408829-image-m-65_1519047433328
Në videon e shpërndarë nga pasagjerët e avionit shihet një femër teksa përdor sistemin e ajrimit të avionit për të tharë mbathjet e saj shkruan Daily Mail.

Gruaja i shokoi gjithë udhëtarët e tjerë, të cilët thanë se nuk u duk sikur u vendos në pozitë të vështirë, teksa ajo kaloi të paktën 20 minuta duke bërë veprimin në fjalë. Një nga pasagjerët filmoi skenën ndërsa ajo mbante mbathjet mbi kokën e saj për t’I tharë.

(er.cu/BalkanWeb)


Komente ( 1 )