Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

E parkoi gabim, policia i shkatërron Ferrarin 200,000 dollarësh (VIDEO)

4A58151700000578-5518315-image-a-67_1521463642274

Ky është momenti kur vinçi shkatërron një makinë Ferrari 458 Spider e cila kushton 200,000 dollarë.

Kjo super makinë u konfiskua nga policia e Midlandit në prill të 2017 dhe më pas e shkatërroi atë pasi kishte menduar se ishte e vjedhur.

Kjo makinë i përkiste milionerit Zahid Khan.

Policia sekuestroi Ferrarin pasi ai e kishte parkuar gabim para një gjykate.

Pamjet se si Ferrari 458 Spider shkatërrohet nga vinçi janë publikuar vetëm tani.

(BalkanWeb)


Komente ( 1 )