Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Edhe pse të ndarë, Angelina Jolie surprizon Brad-in ia çon fëmijët në shtëpi

BRITANI E MADHE – Pavarësisht se janë ndarë, Angelina Jolie dhe Brad Pitt mesa duket kur bie puna tek fëmijët e tyre, “bëjnë paqe”.

Para festës së baballarëve, Jolie ka menduar të surprizojë ish-bashkëshortin e saj, duke i dërguar fëmijët në shtëpinë e tij shkruan Daily Mail.
Fëmijët kanë qëndruar disa orë të mira me të atin, më pas janë larguar nga Los Angeles. Kjo gjë në fakt tregon se Angelina dhe Brad ruajnë një raport të mirë edhe pse u ndanë vitin e kaluar.
(er.cu/BalkanWeb)


Komente ( 1 )

KOMENTO

*E-mail nuk do te publikohet.
Komenti juaj do publikohet brënda 3 orëve , nëse përdorni fjalor ofendues , komenti nuk do të publikohet nga moderatori .