Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Elia Zaharia, me bikini në Instagram

Elia Zaharia është shfaqur si asnjëherë më parë.

Ajo ka postuar në rrjetin social Instagram foto nga pushimet e saj ku shfaqet me bikini dhe një shall që i mbulon këmbët, buzë detit.

Bashkëshortja e princit Leka gjithmonë është e rezervuar me fotot, por këtë herë ka pëlqyer të ndajë me fansat disa momente nga një ditë relaksi në plazh.

Foton siç duket e ka realizuar nëna e saj aktorja Yllka Mujo, sepse Elia në foto ka komentuar: “kur mami shkrep”.
(da.xha/BalkanWeb)


KOMENTO

*E-mail nuk do te publikohet.
Komenti juaj do publikohet brënda 3 orëve , nëse përdorni fjalor ofendues , komenti nuk do të publikohet nga moderatori .


Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.