Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Elsa Pataky, zhvishet në moshën 40 vjeçare për Elle Spagna

Elsa Pataky është shfaqur superseksi në kopertinën e Elle Spagna, ku duket e zhveshur, ndërsa fotot në brendësi të revistës janë shumë hot…
Elsa është nënë e tre fëmijëve dhe gjithmonë thotë se ndjehet shumë mirë me format e saj. Për të tjerat ju mbetet ju të vlerësoni fotot bombastike të publikuara nga tgcom24.
(da.xha/BalkanWeb)


KOMENTO

*E-mail nuk do te publikohet.
Komenti juaj do publikohet brënda 3 orëve , nëse përdorni fjalor ofendues , komenti nuk do të publikohet nga moderatori .


Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.