Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Emily Ratajkovski provokon sërish, vetëm me mbathje në rrjetet sociale

Emily Ratajkowski është një modele që provokon shpesh herë fansat me fotot e saj.

Këtë herë Emily ka postuar ne facebook një foto ku shfaqet vetem me te brendshme duke nxjerre ne pah te pasmet e saj.

E veshur me perizona dhe topless Ratajkowski tregon format e saj perfekte, te cilat nxisin komentet e ndjekësve të saj.
(da.xha/BalkanWeb)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.