Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Emily Ratajkowski, relaksohet në Costa Azzurra dhe tregon celulitin

Një tjetër mbretëreshë e rrjeteve sociale, me forma në dukje perfekte, ka përfunduar në aparatin e paparacëve, të cilët i kanë nxjerrë zbuluar një realitet ndryshe nga ai që ajo reklamon në Instagram.

Po flasim për Emily Ratajkowski e cila është fotografuar me bikini në Costa Azzurra, duke nxjerrë në pah të pasmet me celulit, raporton tgcom24.

Në Francë për Festivalin e Cannes, modelja i ka lejuar vetes disa selfie dhe momente relaksi.

Pas Kim Kardashian është momenti i Emily Ratajkowski. Edhe modelja e bukur më forma të skalitura duket se ka celulit.
(da.xha/BalkanWeb)


KOMENTO

*E-mail nuk do te publikohet.
Komenti juaj do publikohet brënda 3 orëve , nëse përdorni fjalor ofendues , komenti nuk do të publikohet nga moderatori .