Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Enca feston 22 vjetorin, mban tortën e ditëlindjes në dorë dhe tregon gjoksin shpërthyes

Enca ka festuar ditëlindjen e saj të 22-të dhe me këtë rast ka organizuar një festë me miq e familjarë.

Këngëtarja ka postuar sot në rrjetin social “Instagram” foto teksa mban në dorë tortën e ditëlindjes. E qeshur dhe shumë e lumtur Enca është shfaqur me një dekolte shperthyese e cila nuk mund të kalonte pa rënë në sy.
(da.xha/BalkanWeb)


Komente ( 3 )Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.