Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

TIRANE – Një person ka humbur jetën pasi banesa e tij u përfshi nga flakët. Me datë 19.03.2018,  rreth orës 16:10, në rrugën “Gjergj Legisi”, në banesën e shtetasit B.G., 90 vjeç i cili ndodhej në banesë ka rënë zjarr. Menjëherë në vendngjarje kanë shkuar shërbimet e Policisë dhe...

TIRANË- Një zjarr me përasa të mëdha është shënuar ditën e sotme në kryeqytet. (foto ilustruese) Një banesë pranë shkollës “Arben Broci” është përfshirë nga flakët. Ndërkohë në vendngjarje ndodhen 3 zjarrfikëse që përpiqen të neutralizojnë flakët. Nuk dihet ende nëse ka të lënduar. (e.f/ BalkanWeb)