Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |
FLASH
Lajme
Grupet
Rezultatet
Kalendari
RUSI 2018
16:00

Uruguaj - Rusi

RUSI 2018
16:00

Arabi Saudite - Egjipt

RUSI 2018
20:00

Spanjë - Marok

RUSI 2018
16:00

Uruguaj - Rusi


ITALI- Një operacion vijon prej orëve të para të mëngjesit të sotëm nga kompania e karabinierëve të Ricciones në Rimini, nën drejtimin e Prokurorisë së Bolognas, kundër një grupi kriminal shqiptarësh, aktivë në rivierën romane të trafikut ndërkombëtar të drogës. Grupi trafikonte drogë nga Shqipëria në Itali. Autoritetet italiane...

MAQEDONI- Një shqiptar është arrestuar nga policia maqedonase, pasi është kapur duke transportuar rreth 130 kilogram marijuanë me kamionin e tij me targa shqiptare. Shoferi shqiptar rreth 37 vjeç është arrestuar nga policia në pikën kufitare Bogorodica të Maqedonisë. Droga ishte e ndarë në 323 pako dhe dyshohet se...