Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |
FLASH

TIRANE- Në një kohë kur Kuvendi pritet të zgjedhë sot kryeprokurorin e përkohshëm dhe opozita po zhvillon një protestë jashtë ambienteve të Kuvendit, deputeti i PS, Erjon Brace duket se e ka mendjen diku tjetër. Ai ka postuar një foto në rrjetet sociale të një ndeshje boksi të Muhamed...

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.