Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

TIRANE- Gjashtë ditë pas rrëzimit të helikopterit EC 145, ngjarje nga e cila dy pilotë ushtarakë humbën jetën dhe një tjetër ushtarak u plagos, kompania franceze Eurocopter u ka kërkuar autoriteteve shqiptare të mos i përdorin dy helikopterët e tjerë, derisa të zbardhen shkaqet e tragjedisë në Shkodër. Kërkesa...

TIRANE – Ish-kryeministri Berisha flet në faqen e tij në “Facebook” rreth dyshimeve që janë ngritur për shkaqet e rrëzimit të helikopterit të ushtrisë, një ditë më parë në liqenin e Shkodrës. Sipas Berishës, “Shkodra zien dhe gumëzhin për rrëzimin e helikopterit, pasi duket se po transportonte mermer për...

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.