Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

TIRANE-Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka prezantuar mikun dhe rrobaqepësin e tij personal Altin Mici. Përmes një statusi në Facebook, Meta ka publikuar një foto me stilistin e njohur të cilin nuk nguron ta quajë duarartë. “Të dashur miq, kënaqësi të ndaja disa momente me mikun dhe rrobaqepësin tim...

TIRANE- Presidenti i Republikës, Ilir Meta, priti sot zëvendësministrin italian për Zhvillimin Ekonomik dhe Tregtinë Ndërkombëtare, Ivan Scalfaroto, i cili po kryeson në Tiranë një delegacion të madh të sipërmarrjeve italiane. Presidenti Meta përshëndeti organizimin e Misionit të Biznesit Italian në Shqipëri dhe vlerësoi interesin në rritje të Qeverisë...

TIRANE– Presidenti, Ilir Meta ka marrë pjesë në një aktivitet në kuadër të vitit të Skënderbeut. Gjatë fjalës së tij, Ilir Meta u shpreh se axhenda e anëtarësimit të Shqipërisë në të jetë mbi çdo axhendë personale. “Axhenda e anëtarësimit të jetë mbi çdo axhendë personale. Dashuria për Skënderbeun...

Presidenti i Republikës, Ilir Meta, priti sot, grupin e deputetëve britanikë, anëtarë të Grupit të Unionit Ndërparlamentar dhe të Miqësisë Mbretëri e Bashkuar-Shqipëri. Presidenti Meta vlerësoi partneritetin e fortë dhe tradicional midis dy vendeve dhe shprehu mirënjohjen për mbështetjen që Mbretëria e Bashkuar ka dhënë për konsolidimin e demokracisë...

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.