Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Paul Pogba ndoshta po kalon periudhën më të keqe që pas arritjes te Manchester United dhe arsyeja sipas mediave angleze është marrëdhënia që futbollisti ka me Jose Mourinho-n Kjo hipotezë është pranuar edhe nga Didier Drogba, ish-futbollist i Chelsea-s që ashtu si Pogba ka luajtur nën urdhrat e Mourinho-s....

Jose Mourinho është i interesuar të forcojë mbrojtjen për sezonin e ardhshëm. Sipas Mirror, emri i fundit në listën e portugezit është Raphael Varane dhe në muajt e ardhshëm pritet edhe oferta nga Manchester Unitedi drejt Real Madridit. Oferta e parë pritet të jetë 57 milionë euro, por me...

Menaxheri i Manchester Unitedit, Jose Mourinho po shqyrton mundësinë e “peshkimit” te Chelsea. Portugezi transferoi Nemanja Matic nga Stamford Bridge verën e kaluar dhe tani është i vendosur të lëvizë sërish për një tjetër lojtar. Don Balon shkruan se trajneri i ka kërkuar shefave të klubit të transferojnë mbrojtësin...

Manchester United është ndalur në javën e 27 të “Premier League” në transfertë kundër Newcastle. Të besuarit e Jose Mourinho janë mundur minimalisht 1-0 nga skuadra e drejtuar nga Rafa Benitez. Ndeshjen e vulosi në minutën e 65-t goli i shënuar nga mesfushori skocez Matt Ritchie. United provoi të...