Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

TIRANE– Seanca e sotme plenare ku diskutohet projektbuxheti i vitit 2018, është shoqëruar me debate të forta mes kryeministrit Edi Rama dhe kryedemokratit Lulzim Basha. Replikat njëra pas tjetrës kanë filluar pas akuzave të kryedemokratit Basha drejtuar kryeministrit, se po përgatit koncesionin e TVSh-së për t’ia dhënë vëllait të...

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.