Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |
FLASH
BOTËRORI RUSI 2018 LAJME KALENDARI REZULTATE

TIRANË- Elena Avdillari, 23-vjeçarja që vdiq pas mesnate bashkë me taksistin që e shoqëronte drejt Tiranës, jetonte me prindërit e saj, ndonëse ishte e martuar. Fotot e shtëpisë përdhese dhe modeste aty ku nëna vazhdon kujën, edhe pas ceremonisë së varrimit, ka mundur t’i sigurojë për “BalkanWeb” gazetarja Dorjana...

TIRANE- Një ditë më parë një foshnje vetëm dy ditëshe ka ndërruar jetë në maternitetin “Koço Glozheni”. Burime policore bëjnë me dije se nëna 40-vjeçare e ka lindur foshnjen në kushtet e shtëpisë, ndërsa pas komplikacioneve ka shkuar në spital. Ndërsa foshnja ka ndërruar jetë, mësohet se edhe nëna...