Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |
FLASH

Tifozët më të zjarrtë të Partizanit, “Ultras Guerrils”, kanë shpërthyer ndaj lojtarëve pas humbjes turpëruese 5-0 ndaj Luftëtarit. Me anë të një postimi në rrjetin social ‘facebook’, ata i kanë cilësuar futbollistët si një tufë ‘langojsh’ të cilët përpiqen vetëm tu shërbejnë interesave të caktuara. “Guerrilsat” gjithashtu pohojnë se...

Sulejman Starova ka dhënë dorëheqjen si trajneri i Partizanit. Tekniku i të kuqve nuk është shfaqur para mediave pas humbjes 5-0 kundër Luftëtarit duke konfirmuar për emisionin “gol pas goli” se nuk do jetë më numri 1 i pankinës së Partizanit. Në mungesë të Starovës, para mediave është paraqitur...

Sulejman Starova, trajneri i Partizanit, në intervistën e sotme para ndeshjes kundër Luftëtarit ka prekur shumë tema që rrethojnë së fundmi klubin e kuq. Nga merkatojë e janarit te çështja e titullit kampion në sezonin 2015-2016 dhe dëmtimi i Edgar Çanit kanë qenë temat më interesante. Për sfidën ndaj...

Përplasjet e dhunshme kanë ndodhur në ndeshjen e mbrëmshme ndërmjet Partizanit dhe Zrvena Zvezda që përfundoi me rezultatin 1-1. 17 të plagosur, njëri prej të cilëve në gjendje të rëndë. Ky mësohet të jetë bilanci i dhunës që shpërtheu dje mes tifozëve në derbin e Beogradit. Përplasja mësohet se...

Gazeta “Panorama Sport”, ka fiksuar disa momente ku presidenti i Partizanit, Gazmend Demi, si dhe drejtori i ri i përgjithshëm, Olsi Rama, shihen në aeroportin “Nënë Tereza” teksa po nisen drejt një udhëtimi me mision special, për akordin me sulmuesin serb, Nikola Durdiç, i cili është huazuar nga klubi...

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.