Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Partizani luan sot në “Selman Stërmasi” ndeshjen e javës së 4-t të Kategorisë Superiore ndaj Lushnjës. Të kuqtë e drejtuar nga Mark Iuliano kërkojnë me patjetër fitoren e parë në këtë sezon, ku ende nuk kanë shënuar as edhe një gol. Nga ana tjetër, pas barazimit përballë Kamzës, Lushnja...

Do të ishte e pamatur që të flitej për një duel vendimtar titulli, apo për një ndeshje fatale. Natyrisht, përballen dy nga pretendentët kryesorë për titullin, por është vetëm java e tretë dhe kjo ul presionin mbi skuadrat. Presion në fakt që nuk do të largohet asnjëherë i gjithi...

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.