TIRANE- Ashtu siç u përcaktua edhe dje, ditën e sotme ka filluar seanca plenare për të diskutuar programin e qeverisë “Rama2” për katër vitet e ardhshme. Seanca ka nisur në orën 09:00, dhe fjalën e parë e ka marrë kreu i opozitës, Lulzim Basha, i cili tha se zgjedhjet...