TIRANE- Kur kanë kaluar dy ditë nga masa e sigurisë ‘arrest shtëpie’ për ish-ministrin Saimir Tahiri, pasi akuzohet për përfshirje në trafik droge dhe korrupsion, detaje të tjera dalin në dritë, ndërsa zbulohen disa nga provat e reja. Burime për ‘BalkanWeb’ thanë se Gjykata për Krimet e Rënda u bazua...