Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

SARANDË- Pushimet janë kthyer në dramë për një familje nga Fieri. Një 45-vjeçar ka humbur jetën ndërsa ishte me pushime në Ksamil. Sipas policisë, kryefamiljari me inicialet A. T., 45 vjeç, është ndjerë keq dhe ka ndërruar jetë rrugës kur familjarët po e dërgonin në spital. Nga informacionet paraprake,...

Gjatë periudhës së ekonomisë së centralizuar edhe për pushimet verore zbatoheshin rregulla të posaçme për mënyrën sesi duhej të organizoheshin pushimet verore. Për të pushuar nevojitej autorizim i posaçëm. Në vijën bregdetare të vendit për udhëheqjen e lartë u ndërtuan shtëpi pushimi të veçanta ndërsa për familjarët u ndërtuan...

Të gjithë me pushime! Pasi janë mbyllur kampionatet e futbollit sportistët kanë marrë bashkëshortet e tyre duke u nisur nëpër resortet luksoze për të kaluar disa javë pushime përpara se të rinisin stërvitjen. Paola Canavaro ka ndarë një video në Grotta Azzura, në Kapri, Graziano Pelle është në Salento...

Kryeministri Edi Rama është duke i shijuar pushimet ndoshta më shumë se çdo herë, pasi këtë verë ndan çdo moment me djalin e tij të vogël Zahon. Ai ka postuar një foto, ku shfaqet me shpinë me djalin e tij në një restorant në Himarë duke drekuar. “We❤Himara (Ne...

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.