Kamza arriti të merrte sot fitoren e parë në kampionat kundër Luftëtarit me rezultatin 1-2 dhe kjo për shkak të një episodi të pazakontë. Portieri i Gjirokastrës, Aldo Mirako, është bërë protagonist në minutën e 92-të duke u shndërruar në një boksier. Kamza fillimisht kishte marrë avantazhin në minutën...