Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Real Madrid do të tentojë me çdo kusht fitoren nesër në “La Liga” kundër Deportivo La Coruna-s për të larguar sadopak këtë moment të vështirë që po kalon që në sfidën e fundit në kampionat kundër Villareal preku kulmin. Në intervistën para ndeshjes tekniku Zinedin Zidan foli jo vetëm...

Kriza e Real Madrid është thelluar pas disfatës ndaj Villarreal. Një tjetër rezultat negativ i Los Blancos megjithëse u munduan përgjatë 90 minutave të kontrollonin ndeshjen dhe të shënonin gol. Dhe Zidane është dukur shumë i zhgënjyer, më shumë për rezultatin se sa për lojtarët e tij të cilët...

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.