Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Sergio Aguerro, sulmuesi i Manchester City-t dhe kombëtares Argjentinase, është përfshirë mbrëmjen e djeshme në një aksident që për pak mund ti kushtonte jetën. 29-vjeçari ndodhej në Holandë i ftuar në një koncert nga këngëtari Maluma, ndërsa kishte vendosur të kthehej në Britani me taksi. Gjatë rrugës automjeti është...

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.