Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

TIRANE – Faqja zyrtare e Bashkisë së Tiranës, tirana.gov.al, veç disa fotografive të kryebashkiakut Erion Veliaj, të dhënat e tjera vijon t’i ketë të vjetra. Ende në këtë faqe administrator është Etion Kapedani, po ashtu edhe drejtorët e përgjithshëm janë ata të skuadrës së “Bashës”. Me sa duket, kryebashkiaku...

TIRANË- Dy persona janë arrestuar nga blutë e kryeqytetit pasi u kapën me drogë pranë një shkolle. Sipas të dhënave zyrtare janë vënë në pranga shtetasit Rei Ruçi, 18 vjeç, banues në Tiranë dhe Brandi Selita, 19 vjeç, banues në Tirane sepse paraditen e sotme në rrugën “Asim Vokshi”, përballë...

* Policia: I plagosuri, Elvis Gacaj ishte shenjestra. Personi me precedentë penal, i akuzuar për vrasje e grabitje  * Krimi dyshohet për pazare droge * Gjendet në Lanë kallashnikovi * 29-vjeçarja kishte tërhequr një shumë të madhe parash në bankë TIRANË- Policia e Tiranës ka vendosur 10 mijë euro shpërblim...