Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |
FLASH

TIRANE – Kreu i grupit parlamentar të Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili, ka reaguar me një status në Facebook pas zgjedhjes së kryeprokurores së përkohshme. Sipas tij, kjo ditë shënon edhe “vdekjen” e Vettingut dhe në postimin e tij shkruan se sot kryeministri është vetë kryeprokuror. “Sot VETINGU...

TIRANE- Pas deklaratës së fortë të ambasadorit të SHBA-ve Donald Lu për kryeprokurorin e ri, vjen reagimi nga Lëvizja Socialiste për Integrim. Në një mesazh në faqen e tij të ‘Facebook’-ut, kryetari i grupit parlamentar të LSI-së Petrit Vasili theksoi se reforma në drejtësi mund të ecë përpara vetëm...

“BalkanWeb” zbardh amendamentet që Lëvizja Socialiste për Integrim i ka propozuar Kuvendit në lidhje me pr/buxhetin e qeverisë për vitin 2018, i cili do të diskutohet në seancën e nesërme. Në dokumentin e depozituar, pranë Kuvendit, siguruar për “BalkanWeb” nga gazetarja Marsela Karapanço, LSI propozon që për banesën e...

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.