Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

VLORE- Një makinë është djegur gjatë natës në Vlorë. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se ngjarja ka ndodhur rreth orës 4:35. Të njëjtat burime theksuan se mjeti tip ‘Mercedes Benz’ me targa AA 131 RX në pronësi të 30-vjeccarit me inicialet A.L, ishte parkuar në lagjen “24...

VLORË- Policia e Vlorës ka vënë në pranga një 54-vjeçar pasi ka përndjekur dhe kërcënuar me thikë një grua. Sipas të dhënave zyrtare Specialistët e Seksionit për Krimet në Komisariatin e Policisë Vlorë kanë arrestuar në flagrancë 54-vjeçarin Rahman Ademi pasi dje ka kanosur me mjete të ftohta prerëse...