Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Eva Longoria, elegante në “Parisian Global Gift Gala”

Ajo njihet si ndër yjet më bamirëse në botë dhe Eva Longoria, nuk kishte se si të mungonte në mbrëmjen e bamirëse “Parisian Global Gift Gala”, që u mbajt mbrëmë në Paris, shkruan Daily Mail.
Aktorja 42 vjecare dukej e mrekullueshme me një fustan të artë.
(da.xha/BalkanWeb)


KOMENTO

*E-mail nuk do te publikohet.
Komenti juaj do publikohet brënda 3 orëve , nëse përdorni fjalor ofendues , komenti nuk do të publikohet nga moderatori .