Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |
Lajme
Grupet
Rezultatet
Kalendari
RUSI 2018
14:00

Angli - Panama

RUSI 2018
17:00

Japoni - Senegal

RUSI 2018
20:00

Poloni - Kolumbi


Fansi i Rihannas zbardh fytyrën e këngëtares, ja si reagon ajo (Foto)

rihanna-last-name

TIRANE – Një fans i Rihanna-s ka publikuar në Twitter disa foto të saj të modifikuara, ku i ka zbardhur lëkurën këngëtares. “Rihanna do të ishte më e bukur në qoftë se do të ishte e bardhë”- shkruhej poshtë fotove të 29-vjecares.

Këngëtarja reagoi menjëherë, duke e bllokuar fansin e saj dhe e ndaloi atë të ndiqte postimet e saj. Verën e kaluar këngëtarja mori pjesë në një video që titullohej “23 mënyra si vrasësh një person me ngjyrë në Amerikë” me anë të së cilës i thoshte “Jo” racizmit.

Së bashku me të ishin dhe këngëtaret e tjera si Beyoncé, Alicia Keys, Bono etj. Në video tregohej mënyra si ishin vrarë 23 persona me ngjyrë nga policia.
(BalkanWeb)


Komente ( 1 )