SHKARKO APLIKACIONIN E BALKANWEB

PER PAJISJET APPLE

PER PAJISJET ANDROID

91 Komente

 1. Ira
  21/03/2017

  Urime z.Xhafa ne detyren e re.

  Përgjigjiuni

 2. E verteta
  21/03/2017

  Altini
  Vasco
  The Truth

  ju djeg zgjedhja e Xahfes si minister i brendshem. ju djeg se ju jeni kelyshat e Saliut dhe ju e dini se cfer i keni bere ketij kombi. Keni frike se me profesionalizmin, ndershemrin, vendosmerin dhe panshmerin keni frike nga dita kur tju coj te gjitheve perpara drejtesise. E keni shqyer vjedhur nga te gjitha anet kete vend. Ju zencin mallkimet e vuajtjeve te yi

  Përgjigjiuni

 3. Më shumë komente…

Lini Koment

 

 

 

Fillimi