Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Fatos Nano kthehet në vendlindje, ja ku është fotografuar me bashkëshorten

fatos-dhe-xhoana-nano

Ish-kryeministri Fatos Nano dhe bashkëshortja e tij, Xhoana Nano nuk mund të rrinin pa u kthyer në vendlindje për pushime.

Ndonëse prej vitesh ata jetojnë jashtë shtetit, Shqipëria mbetet destinacioni i tyre kryesor, sidomos për të kaluar pushimet. Madje ish-kryeministri ka preferuar të kthehet në origjinën e tij, në jug.

Fatos-Xhoana

Maserati i tij është parë sot në fshatin Iliras, ndërsa gruaja e tij, Xhoana Nano, dukej shumë e preokupuar për të kontrolluar bagazhet. Me një veshje të përditshme, praktike, larg asaj që jemi mësuar ta shohim, zonja Nano është fotografuar ndërsa merrte sende personale nga bagazhi.

Në timon ishte ish-kryeministri Nano, ndërsa prania e tyre ka ngjallur kureshtje tek banorët dhe udhëtarët e tjerë.

(m.k/BalkanWeb)


Komente ( 15 )

KOMENTO

*E-mail nuk do te publikohet.
Komenti juaj do publikohet brënda 3 orëve , nëse përdorni fjalor ofendues , komenti nuk do të publikohet nga moderatori .


Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.