Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |
Lajme
Grupet
Rezultatet
Kalendari
RUSI 2018
16:00

Uruguaj - Rusi

RUSI 2018
16:00

Arabi Saudite - Egjipt

RUSI 2018
20:00

Spanjë - Marok

RUSI 2018
16:00

Uruguaj - Rusi


Fëmija me i bukur në botë është rritur, ja si është sot 16-vjeçarja

SHBA – Thylane Blondeau u bë e njohur si “fëmija më e bukur në botë” dhe fytyra e saj u printua në dhjetëra revista. Shumë njerëz mund të mos ia dinë emrin, por fytyrën ia kanë parë të paktën një herë në jetë.

Thylane nuk është shkëputur asnjëherë nga modelingu, por as nga studimet. Ajo përjetoi famën e menjëhershme në moshën 10-vjeçare, kur doli në kopertinën e “Vogue”. 16-vjecarja mori pjesë në javën e modës në New York.
(er.cu/BalkanWeb)


Komente ( 3 )