Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |
FLASH
Lajme
Grupet
Rezultatet
Kalendari
RUSI 2018
16:00

Uruguaj - Rusi

RUSI 2018
16:00

Arabi Saudite - Egjipt

RUSI 2018
20:00

Spanjë - Marok

RUSI 2018
16:00

Uruguaj - Rusi


Festë surprizë për ditëlindjen e këngëtares së njohur shqiptare (Foto)

d687ca449895f0e46305b7e3cf6f5245

TIRANE – Ajo është një ndër këngëtaret më të mira shqiptare. E talentuar, mjaft simpatike, gjithmonë e distancuar dhe e rezervuar për sa i përket jetës private.

9f580b16365c91e263c73bf56d17475d

Këngëtarja Olta Boka feston sot ditëlindjen. Olta sot në fakt me siguri ka marrë shumë urime dhe dhurata. Por më të bukurën ajo e ka treguar përmes fotove të ndryshme që postuar në Instastory.

e63888d154672df4a1ccf1049b5e7f8b

Olta ka zbuluar surprizën që mikeshat e saj më të ngushta i kanë bërë pas mesnatës. Ato kanë zbukuruar shtëpinë e këngëtares, dhe e kanë gdhirë së bashku duke festuar për miken e saj.

b19afbcde3b1a2a8b530c1fe04d6f5c5
(BalkanWeb)