Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Festivali i Kanës, aktorja indiane si një princeshë në premierën e Okja

Aktorja indiane Aishwarya Rai ka mahnitur të pranishmit sot në Festivalin e Filmit në Kanë.

Bukuroshja me këtë fustan të Michael Cinco është shfaqur rrezatuese në premirën e filmit Okja.

43 vjeçarja, është dukur si një princeshë me flokët e saj të drejtë dhe fustanin ngjyrë akulli.
(da.xha/BalkanWeb)


Komente ( 2 )

KOMENTO

*E-mail nuk do te publikohet.
Komenti juaj do publikohet brënda 3 orëve , nëse përdorni fjalor ofendues , komenti nuk do të publikohet nga moderatori .