Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Filippine, presidenti Duterte: Nësë djali im trafikon drogë meriton vdekjen

C_2_articolo_3096013_upiImagepp

Presidenti i Filipineve Rodrigo Duterte ka thënë që nëse akuzat në drejtim të djalit të tij Paolo, për trafik droge, janë të vërteta ai duhet të gjykohet dhe policia duhet të marrë çfarë do lloj aksioni penal, raporton tgcom.

Djali i presidentit te Filipineve Paolo Diterte ka përfunduar në një komision hetimor, me akuzën që është përfshirë në një operacion kontrabande, që transporton drogë nga Kina në Filippine.
(da.xha/BalkanWeb)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.