Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

FOTO/ Aktoret e njohura guxojnë me trasparencën në Londër

Tapet i kuq i nxehtë mbrëmjen e kaluar në Cineworld në Leicester Square në Londër, për premierën botërore të ‘Kingsman:Qarku i artë’, sipas kapitullit të filmit të 2015, i drejtuar nga Matthew Vaughn.

Trasparencë me drita të kuqe për Jenna Dewan Tatum, bashkëshortja e Channing, e cila e veshur me një fustan të bardhë të gjatë ka treguar kofshët zbuluar dhe të pasmet në plan të parë, ndërsa aktorja Hally Berry është shfaqur në versionin nude look, duke zbuluar këmbët dhe të brendshmet.
(da.xha/BalkanWeb)


KOMENTO

*E-mail nuk do te publikohet.
Komenti juaj do publikohet brënda 3 orëve , nëse përdorni fjalor ofendues , komenti nuk do të publikohet nga moderatori .


Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.