Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |
FLASH
BOTËRORI RUSI 2018 LAJME KALENDARI REZULTATE

Foto/ Anna Tatangelo shopping në Milano me Giovanni Caccamo

Këngëtarja e njohur italiane Anna Tatangelo është fotografuar teksa bënte shopping në Milano.
Ish e fejuara e Gigi D’Alessio ka blerë disa lojëra për djalin Andrea në qendër të qytetit dhe ka qenë e shoqëruar nga Givanni Caccamo, fituesi i Sanremo Giovani në 2016.
(da.xha/BalkanWeb)