Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

FOTO/ Beyoncé bëhet sërish nënë, sjell në jetë binjakët

SHBA-Edhe pse nuk ka akoma një njoftim zyrtar Beyonce dhe Jay Z, janë bërë prindër, këtë herë të binjakëve.

Disa media amerikane kanë filluar të bëjnë publik lajmin.’E!’ ka shkruar që një grua është parë në hyrje të spitalit ku qëndron e shtruar këngëtarja, në Los Angeles, me dy buqeta lulesh dhe dy tullumbace, rozë dhe blu, me mbishkrimin ‘Baby Girl’ dhe ‘Baby Boy’.

Presim me padurim detaje të tjera nga çifti, i cili ka qenë gjithmonë i rezervuar.

Ylli i pop-it njoftoi shtatzëninë në shkurt me një foto në Instagram. Cifti, i cili është martuar ne 2008 ka edhe një vajzë, Blue Ivi, 5 vjec.
(da.xha/BalkanWeb)


KOMENTO

*E-mail nuk do te publikohet.
Komenti juaj do publikohet brënda 3 orëve , nëse përdorni fjalor ofendues , komenti nuk do të publikohet nga moderatori .