Ajo dikur ishte një nga femrat më të bukura në Hollywood, por më pas filloi me ndërhyrjet kirurgjikale duke e humbur shkelqimin e saj.

Meg Ryan, 55-vjeç, ka bërë një mungesë të gjatë në filma, por fotografët e kanë fotografuar teksa shëtiste në rrugët e New Jork-ut.
Ylli i filmave romantikë “Kur Harry takoi Sally”, “Ju keni postë” dhe “The Romance in Seattle” dukej pothuajse e shpërfytyruar.
Aktorja është parë në shoqërinë e të dashurit te saj John Mellencamp, një muzikant me të cilin u ribashkua vitin e kaluar pas një ndarjeje që zgjati për një vit.
(da.xha/BalkanWeb)

Etiketa: