Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

FOTO/ Elvana Gjata, e mrekullueshme në fotot e fundit bardhë e zi

Elvana Gjata ështe një kengëtare që shquhet edhe per stilin e saj në veshje.
Këtë herë bukuroshja ka postuar në profilin e saj Instagram disa foto bardhe e zi, ku shfaqet me një stil të veçantë.
Me një beretë të zezë në kokë, xhinse dhe një këmishë të bardhë, ajo duket e mrekullueshme. Komentet pozitive të fansave nuk kanë munguar.
(da.xha/BalkanWeb)


KOMENTO

*E-mail nuk do te publikohet.
Komenti juaj do publikohet brënda 3 orëve , nëse përdorni fjalor ofendues , komenti nuk do të publikohet nga moderatori .