Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

FOTO/ Karriera në një tatuazh, shikoni çfarë ka Shkëmbi në këmbën e tij

Bledi-Shkembi-Skenderbeu-665x400

Ish-kapiteni i Skënderbeut dhe trajneri aktual i Lirisë së Prizrenit, Bledi Shkëmbi, ka bërë një tatuazh në pulpën e këmbës së tij të majtë duke treguar të gjithë karrierën e tij.
shkembi-470x836
Tatuazhi tregon një numër 10 dhe një futbollist, i shoqëruar nga përshkrimi “Një jetë”, çka simbolizon gjithë karrierën e ish-mesfushorit me numrin 10 mbi shpatulla./panoramasport


KOMENTO

*E-mail nuk do te publikohet.
Komenti juaj do publikohet brënda 3 orëve , nëse përdorni fjalor ofendues , komenti nuk do të publikohet nga moderatori .