Një nënë e përkushtuar Laura Torrisi, aktorja italiane, bërë e famshme tek ne me filmin ‘Nder dhe respekt’ e cila shoqëron në ditën e prë të shkollës vajzën e saj Martina.

Së bashku me to është edhe Leonardo Piereaccioni, babai i Martinës, i cili mban çantën e vajzës. Më pas artistja fluturon për një fundjave në Formentera me të dashurin e saj Luca Betti për pushimet e fundit verore.
Me kostum plazhi të dy përfshihen nga pasioni dhe puthjet, përqafimet dhe lojërat në cift…
Të dy janë fotografuar nga revista ‘Chi’ në një yaht, duke lëvizur me motor uji dhe duke shkëmbyer puthje pasionante.
Më pas të ulur në shezllon, Luca puth Laurën e tij, e cila me bikini tregon format e saj shpërthyese.
(da.xha/BalkanWeb)

Etiketa: