Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

FOTO/ “Mësuesi i vitit” në Shtëpinë e bardhë, fotoja me erashkë dhe karficë Lgbt bëhet virale

SHBA-Ka sfiduar hapur presidentin Trump, shumë kritik në lidhje me komunitetin Lgbt, Nikos Giannopoulos, i shpallur “mësues i vitit”, gjatë vizitës së tij në Shtëpinë e bardhë, ku është shfaqur me një erashkë të zezë dhe një karficë të komunitetit LGBT.

Fotoja e postuar në Facebook është bërë menjëherë virale. ‘Kur të mendoj për këtë ditë nuk do kujtoj njeriun e ulur në tavolinë, por do të mendoj për të gjithë studentët e mi dhe mësuesit që më mbështetën mua. Shpresoj që kushtet të përmirësohen gjithmonë e më shumë për ne’ ka shkruar docente.
(da.xha/BalkanWeb)


Komente ( 2 )

KOMENTO

*E-mail nuk do te publikohet.
Komenti juaj do publikohet brënda 3 orëve , nëse përdorni fjalor ofendues , komenti nuk do të publikohet nga moderatori .