Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

FOTO/ Ndahet nga jeta ish-banori i “Big Brother”, mesazhi prekës i së bijës

Shkelqim Brushulli (1)

TIRANË- Ish-banori i Big Brother 1, Shkëlqim Brushulli është ndarë nga jeta pasi vuante nga një sëmundje e rëndë. Lajmin për ndarjen nga jeta e ka bërë të ditur vajza e tij, Esmeralda, përmes një postimi në “Facebook”. 

Shkelqim Brushulli

“Me keqardhjen dhe lëndimin e humbjes të njeriut më të dashur. Ju njoftoj humbjen e të ndjerit Shkëlqim Brushulli, babait tim”, shkruan ajo.

Shkelqim Brushulli (2)

Brushulli ka qenë pjesmarrës në Big Brother Albania 1 por që prej pjesëmarrjes në këtë show ai nuk ka pasur angazhime të tjera publike. Ish-banori i BB, kishte studiuar në Akademinë e Rendit.

(m.k/BalkanWeb)


Komente ( 4 )

KOMENTO

*E-mail nuk do te publikohet.
Komenti juaj do publikohet brënda 3 orëve , nëse përdorni fjalor ofendues , komenti nuk do të publikohet nga moderatori .