Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

FOTO/ Në Kanë modelet vishen me të bardha

Ato janë tre nga femrat më të bukura në botë, por dhe kanë zgjedhur të vishen me të bardha në natën e dytë të Festivalit të Kanës.

Petra Nemcova, modelja ceke ka vendosur të tregojë si këmbët por edhe dekoltenë me një fustan të gjatë.

Adriana Lima ka treguar mishërimin e saj prej diveje me një fustan prej sirene, bust dhe me buzë të lyera flakë të kuqe.

Ndërsa Lily Donaldson e ka ekzagjeruar pak me veshjen Dior, plotësisht tyl, duke treguar këmbët zbuluar dhe pjesën e barkut. Cila mendoni se ngjan më bukur nga modelet në tapetin e kuq?
(da.xha/BalkanWeb)


KOMENTO

*E-mail nuk do te publikohet.
Komenti juaj do publikohet brënda 3 orëve , nëse përdorni fjalor ofendues , komenti nuk do të publikohet nga moderatori .