Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |
FLASH
Lajme
Grupet
Rezultatet
Kalendari
RUSI 2018
16:00

Uruguaj - Rusi

RUSI 2018
16:00

Arabi Saudite - Egjipt

RUSI 2018
20:00

Spanjë - Marok

RUSI 2018
16:00

Uruguaj - Rusi


FOTO/ Raffaella Fico me bikini, acrobaci dhe poza hot me Moggin

Lojëra akrobatike për Raffaella Fico dhe Alessandro Moggi, që në një yaht në Capri, nuk i rezistojnë pasionit.

Cifti, i cili është bashkë prej gati një viti, shijon ditët e fundit të rrezeve të nxehta, në shoqërinë edhe të vajzës së vogël Pia.
Showgirli tregon format shpërthyese me bikini, dhe bën akrobaci hot…
(da.xha/BalkanWeb)