Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

FOTO/ Reali i Madridit me tifoz special, sulmuesi i Kombëtares ndjek ndeshjen nga stadiumi

real-madri-470x311

Reali i Madridit luajti një finale të parakohshme sot, ndaj PSG, dhe fitoi duke bërë një ndeshje të madhe ndaj PSG. Por, madrilenët kishin edhe një tifoz të veçantë sot në shkallët e stadiumit.

Bekim Balaj, në një foto të postuar në Instagram, shfaqet me fanellën e Realit në shkallët e stadiumit, dhe bashkëngjitur fotos shkruan: “Hala Madrid”
bekim balaj madrid
(BalkanWeb)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.