Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

FOTO/ Sophia dhe Sistine, vajzat bukuroshe Stallone-s shëtisin rrugëve të Milanos

MILANO – Shumë të ftuar të famshëm nga e gjithë bota në “Milano Fashion Week”. Pas Cindy Craëford, e cila pak ditë më parë ndoqi nga Afër sfilatën e të birit, Presley Gerber shkruan Tg.com.

Dy personazhe të tjerë që vizituan Milanon janë dhe vajzat e aktorit të njohur të Hollivudit, Sylvester Stallone. Sophia 20 vjeçe dhe Sistine 18 vjeçe sollën një copëz Hollivudi në qendër të qytetit. Dy bukuroshet u fotografuar duke ecur në rrugët e Milanos, ku nuk “shpëtuan” pa rënë në sy.

(er.cu/BalkanWeb)


KOMENTO

*E-mail nuk do te publikohet.
Komenti juaj do publikohet brënda 3 orëve , nëse përdorni fjalor ofendues , komenti nuk do të publikohet nga moderatori .